Jako dlouholetí fanoušci dýmkaření jsme na začátku vnímali možnost vytvořit něco výjimečného, jedinečného, funkčního ale zároveň dostupného. Něco, co vám
pomůže, kdykoliv, udělat den příjemnějším.

Tak jsme to udělali. Dvouletý intenzivní vývoj, přinesl ve spolupráci s odborníky na každou jednotlivou část naší designové dýmky, první SHISHA ORIGINAL, která splňuje všechny aspekty, které jsme si předsevzali. S tradičními českými, celosvětově proslulými, materiály jako je porcelán a Bohemia Glass jsme vytvořili dýmku, se kterou máte možnost zažívat jedinečné chvíle pohody.

A to ne jenom díky samotnému vzhledu a volbě materiálů, ale hlavně díky jednoduché obsluze a lehkosti samotného kouření. Každá část je pečlivě ručně vyráběna a koncipována tak, aby se stala přirozenou součástí celku. Od tvaru, hloubky korunky a jejího umístění, jenž zabezpečuje dlouhotrvající chuť až po netypicky tvarovanou dřevěnou ručku, která umocňuje jedinečnost dýmkařského zážitku. Celý koncept jsme navrhli pro vyjádření kreativity, buď na porcelánovém těle, které skýtá úžasný prostor pro originální grafické ztvárnění nebo na skleněné váze, která navíc, vzhledem ke své velikosti, umožňuje sledování pohybu vody i samotného dýmu.

NYNÍ I U NÁS V PIZZA PICCOLO

Ve spolupráci s Shisha original vám můžeme nabídnout ty nejlepší vodní dýmky na trhu. Přijďte se přesvědčit sami.

JEDINEČNÁ CHUŤ, PRECIZNÍ VÝROBA